Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Jak zorganizować studniówkę w Krakowie?

Dzień, w którym odbywa się studniówka, jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Nasze wskazówki i propozycje pomogą zorganizować studniówkę marzeń. Wybierz najlepszą salę na studniówkę w Krakowie!

Bal studniówkowy odbywa się na około sto dni przed maturą. Impreza ma znaczenie symboliczne, zwiastuje rozpoczęcie odliczania do egzaminu dojrzałości, ale także jest wyjątkową, elegancką zabawą towarzyską z rówieśnikami. Podpowiadamy, jak zorganizować studniówkę w Krakowie.

Organizacja studniówki ? Kraków

Organizację studniówki należy rozpocząć się od opracowania szczegółowego planu. W tym celu najlepiej zorganizować spotkanie, w którym wezmą udział przedstawiciele szkoły, uczniowie i rodzice. Dzięki wstępnym rozmowom można ustalić oczekiwania wobec imprezy, wyznaczyć preferowane miejsca, a także możliwości finansowe, którymi należy się kierować w czasie przygotowywania kolejnych elementów balu. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie sondy, aby dowiedzieć się, co podoba się uczniom.

Wybór odpowiedniej sali jest najważniejszym punktem organizacji studniówki. Bardzo modne stały się eleganckie sale, które są używane m.in. na imprezy weselne. Należy więc zacząć od znalezienia obiektu, który dysponuje salą balową na daną ilość osób. Oprócz wielkości i walorów sali, ważny jest zespół doświadczonych kucharzy i wykwalifikowana obsługa kelnerska. Należy też sprawdzić ofertę gastronomiczną. Jeśli mamy już na oku jakąś salę na studniówkę w Krakowie, na początek polecamy zapoznać się z opisem i galerią zdjęć, aby zobaczyć, jak może wyglądać studniówka, a następnie można skontaktować się w celu uzyskania szczegółów i dokonania ewentualnej rezerwacji. Kolejnym ważnym krokiem jest zadbanie o muzykę na studniówce. Zabawa taneczna jest nieodłączną częścią balu maturalnego. Najlepiej, aby pojawiły się podczas balu takie utwory, które są lubiane przez uczniów. Nie uda nam się w stu procentach trafić w gust wszystkich, dlatego najlepiej postawić na różnorodność. Z reguły na studniówkę chętniej wybierany jest DJ niż orkiestra.

Uwaga! Studniówki tradycyjnie odbywają się w styczniu i lutym. Natomiast przygotowania do nich należy zacząć jak najwcześniej po rozpoczęciu roku szkolnego. Niestety, gdy zabierzemy się za to później, najbardziej atrakcyjne miejsca na studniówki w Krakowie mogą być już zajęte.

Studniówka w Express Kraków Hotel

Doskonałą propozycją dla każdego, kto zastanawia się, jak zorganizować studniówkę w Krakowie, jest oferta Express Kraków Hotel. Dzięki odpowiedniemu wnętrzu oraz profesjonalnej obsłudze, zabawa studniówkowa będzie wyśmienita i na długo pozostanie w pamięci. Na stronie hotelu Express Kraków Hotel można zapoznać się z ofertą organizacji imprez okolicznościowych, w tym studniówki. Elegancka przestrzeń, dobre jedzenie i orzeźwiające napoje, a do tego naprawdę profesjonalna obsługa ? to wszystko znajdziemy w ofercie hotelu przy ul. Opolskiej w Krakowie. Specjalnie na tę okazję hotel przygotował kilka wersji menu. W skład każdego menu wchodzą posiłki główne, bufet zimnych przekąsek, napoje i desery. Do menu wliczony jest też kieliszek wina musującego. Ponadto istnieje możliwość przygotowania indywidualnego menu na studniówkę. To jednak nie wszystko. Express Kraków Hotel świadczy usługi cateringowe, realizowane poza hotelem, więc można zamówić catering na studniówkę organizowaną w szkole czy innym dowolnym miejscu. Wszystkie osoby zainteresowane studniówką w Krakowie zapraszamy do kontaktu.

« powrót
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.