Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Komunie w restauracji w Krakowie

Komunia to wyjątkowo ważne wydarzenie zarówno w życiu dziecka, jak i rodziców. Rodzi się jednak pytanie, jak zorganizować imprezę dla kilkunastu lub kilkudziesięciu gości. Do wyboru są dwie podstawowe opcje: impreza w domu lub restauracji. 

Która z nich jest lepsza? Chociaż wersja komunii w domu zapewnia niższe koszty, oznacza również więcej pracy. Nie każdy także posiada odpowiednią ilość miejsca, by zagwarantować wszystkim biesiadnikom komfortowe warunki. Warto więc rozważyć komunię w restauracji ? zwłaszcza jeśli będzie odbywać się ona w dużym mieście jak Kraków, ponieważ ilość dostępnych możliwości jest ogromna. 

Nie chcesz spędzić wielu godzin w kuchni, by na koniec okazało się, że goście byli niezadowoleni, ponieważ otrzymali zimny obiad? Boisz się zapraszać tak licznie swoich bliskich, by nie narobili szkód? Chyba każdy rodzic ma podobne obawy przed organizacją komunii w domu. Przestań więc zamartwiać się o wszystko i wybierz restaurację. 

Doskonałym przykładem lokalu gastronomicznego i obsługi, które zapewnią gościom najwyższe standardy, jest m.in. Express Kraków Hotel

. Jest to 4 gwiazdkowy hotel z doświadczonym personelem i wykwalifikowanymi kucharzami. Warto zapoznać się z ofertą na ich stronie internetowej Krakowexpress.pl. W razie pytań należy skontaktować się osobiście z recepcją. 

Ile kosztuje komunia? Kraków to duże miasto, w którym znajduje się mnóstwo dobrych restauracji, sali bankietowych i firm zajmujących się organizacją imprez. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na cenę składa się zbyt wiele niewiadomych.


Czy organizacja komunii w restauracji hotelowej to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak! Wysoko oceniane hotele posiadają sale bankietowe będące w stanie pomieścić nawet kilkudziesięciu (lub kilkuset) gości. Przystosowane są one do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo goście będą mogli zostać na noc, gdy nie będą czuć się na siłach, by wracać do domu. Jak widać, takie rozwiązanie jest najlepsze dla wszystkich.


Pomoc najlepszych specjalistów

Nie masz doświadczenia i przeraża Cię samo hasło organizacja komunii? Kraków to nie tylko lokale do wynajęcia, ale również wspaniali specjaliści, którzy są w stanie pomóc Ci na każdym etapie. Często możesz spotkać wsparcie w renomowanych restauracjach, gdzie pracują osoby wykształcone, wyszkolone i kompetentne.  

W jakim zakresie oferują oni swoje usługi? Od ułożenia menu na komunie, idąc przez obsługę kelnerską, a kończąc na wystroju sali. Dzięki nim w restauracji będzie panować wyjątkowa atmosfera. 


Zaplanuj menu komunijne!

Planujesz zaskoczyć rodzinę i przyjaciół wyłamując się z kulinarnego schematu? Wolisz podać klasycznie kotlet schabowy lub z piersi kurczaka, ziemniaki i surówkę? Może najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie staromodnych, klasycznych potraw z nutą nowoczesności i innowacji. Wyspecjalizowani szefowie kuchni powinni poradzić sobie z tym zadaniem bez żadnego problemu.

Menu komunijne należy podzielić na kilka kategorii: 

  • posiłki ciepłe,
  • zimne słone przekąski,
  • desery,
  • zimne przekąski słodkie.

Chociaż komunia jest istotnym wydarzeniem, nie należy jej stawiać na podobnym poziomie z weselem. Nie ma więc sensu planowanie kilku ciepłych dań i ogromnej ilości przekąsek na stołach, ponieważ goście po prostu tego nie zjedzą, a jedzenie się zmarnuje. Menu komunijne powinno być zrównoważone i dostosowane do potrzeb biesiadników. 

Wiesz już, jak zorganizować komunie? Kraków oferuje wspaniałe możliwości. Trzeba jednak pamiętać, by spieszyć się z rezerwacją popularnych miejsc, gdyż są one oblegane przez pozostałych interesantów. Czasem wpłacenie zaliczki rok przed planowanym wydarzeniem to jedyny sposób, by zapewnić sobie satysfakcjonujące warunki. Zobacz również menu weselne!

« powrót
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.