Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Bankiety i imprezy

Imprezy firmowe Kraków

Imprezy okolicznościowe w Express Kraków Hotel

Różnorodność naszych w pełni klimatyzowanych sal pozwala na organizację imprez firmowych, wesel, studniówek, przyjęć z okazji chrztu czy komunii, bankietów firmowych, spotkań biznesowych oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Największym powodzeniem wśród organizatorów imprez cieszy się przeszklona sala Bursztynowa z wyjściem na czynny sezonowo ogródek z parasolami. To świetne miejsce na firmowego grilla.

Doskonałą propozycją dla każdego, kto pragnie zorganizować imprezę okolicznościową w Krakowie jest oferta Express Kraków Hotel. Dzięki obecności różnorodnych, w pełni klimatyzowanych sal, wesela, studniówki, przyjęcia rodzinne czy spotkania biznesowe na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Jednak imprezy okolicznościowe w Express Kraków Hotel to nie tylko wymienione wyżej przyjęcia. Obsługa hotelu czeka na Państwa sugestie, które z powodzeniem zrealizuje.

Jedną z atrakcyjniejszych sal, cieszących się największym zainteresowaniem wśród organizatorów, jest przeszklona sala Bursztynowa. Jeśli zdecydują się Państwo na organizację przyjęcia w tym miejscu w trakcie sezonu letniego udostępniony zostanie dodatkowo ogródek z parasolami połączony z salą. Jest to świetna propozycja na spotkanie klasowe, imprezę integracyjną czy firmowego grilla.

Dodatkowo Express Kraków Hotel świadczy usługi cateringowe realizowane poza murami hotelu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Chodzi zarówno o drobny poczęstunek jak i bardziej wyszukane propozycje. Wieloletnie doświadczenie obsługi gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Przygotowaliśmy przykładowe menu na różne okoliczności:

 

bankiety kraków

 

* * * *

Imprezy firmowe Kraków hotel

Imprezy integracyjne w Krakowie

Hotel 4 gwiazdkowy w Krakowie  Gwarancja satysfakcji !

* * * *

 

Przekaż nam podstawowe dane o planowanej imprezie – odeślemy informację o dostępności sal. Wysłanie zapytania nie jest równoznaczne z rezerwacją.
Wybierz typ sali i liczbę osób
Typ sali
Liczba osób: * nasze sale pomieszczą do 600 osób
Charakter imprezy
Data imprezy
Liczba dni:
Czy chcesz zarezerwować nocleg?
Dodatkowe informacje
Twoje dane
Aby wysłać formularz potrzebujemy Twojego telefonu lub adresu email.
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
E-mail
Telefon
zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.