Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Noclegi w Krakowie

Noclegi w Krakowie – Express Kraków Hotel

Sala konferencyjna, organizacja wesel, a przede wszystkim 179 pokojów w różnych konfiguracjach. Express Kraków Hotel oferuje swoim gościom wysoki standard pobytu w dobrej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Express Kraków Hotel jest dla Ciebie jeśli interesują Cię tanie noclegi w Krakowie o wysokim standardzie. Brzmi niemożliwie? A jednak. Poza tym pobyt w hotelu położonym przy ul. Opolskiej 14 to nie tylko nocleg. To również dostęp do restauracji i baru, sali konferencyjnej oraz innych usług. Dodatkowo przed skorzystaniem z oferty hotelu warto zapoznać się z licznymi promocjami, jakie krakowski hotel przygotował dla swoich gości.

Tanie noclegi Kraków

Skorzystaj z promocji rodzinnej

W trakcie wakacji przewidziano Promocję Rodzinną skierowaną do dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci (do 12 lat). W jej przypadku, w cenie 210 zł w lipcu, lub 239 zł (czerwiec i sierpień) hotel oferuje nocleg w pokoju 2-osobowym z dodatkową sofą, śniadanie w formie bufetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty, Internet w pokoju, parking oraz godzinną wejściówkę na pobliski basen. Równie atrakcyjnie wygląda oferta Hot Deal, zapewniająca 10% zniżkę na pobyt w przypadku pełnej przedpłaty. W związku z obecnością sali konferencyjnej w hotelu, organizatorzy spotkań mogą otrzymać promocję polegającą na procentowym upuście na cenę sali odpowiadającym licznie uczestników konferencji.

Teraz już wiesz, że jeśli chodzi o noclegi w Krakowie, Express Kraków Hotel proponuje dużo w bardzo korzystnej cenie!

 

noclegi Kraków

 

* * * *

Tanie noclegi Kraków

Express Kraków Hotel noclegi – Kraków tanie noclegi – Zapraszamy !

* * * *

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.