Best Western Kraków
PLEN
EXPRESS KRAKÓW HOTEL

Pokoje w Krakowie

Pokój w Krakowie

Pokoje hotelowe w Krakowie - wybierz ze 179 dostępnych pokojów i apartamentów

Express Kraków Hotel zaprasza gości w swe progi. Oferujemy aż 179 pokoi w różnych konfiguracjach: łóżkiem dwuosobowym, dwoma oddzielnymi łóżkami, atrakcyjny apartament, pokoje dla niepełnosprawnych oraz pokoje łączone. W bogatej ofercie hotelowej każdy znajdzie coś dla siebie.

W każdym pokoju goście mogą liczyć na wyposażenie składające się z łazienki z prysznicem, indywidualnie sterowaną klimatyzację i telefon z pocztą głosową. Dla miłośników wirtualnych podróży przygotowano bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, zaś fani tradycyjnej rozrywki zadowolą się TV Sat. W pokojach nie brakuje zestawu do parzenia kawy i herbaty oraz suszarki do włosów.

Cena pokoju w Express Kraków Hotel zawsze obejmuje śniadanie w formie bufetu (tzw. "szwedzki stół") serwowane w Premier Kraków Hotel (budynek obok).

Dostępne konfiguracje pokojów hotelowych:

Podstawowe wyposażenie naszych pokojów w Krakowie obejmuje:

  • łazienkę z prysznicem
  • bezpłatny dostęp do internetu WiFi
  • indywidualnie sterowaną klimatyzację
  • telefon z funkcją automatycznego budzenia oraz pocztą głosową
  • TV Sat.
  • zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • suszarkę do włosów

Dla bardziej wymagających - apartamenty hotelowe

Na bogatsze wyposażenie mogą liczyć klienci hotelu, którzy zdecydują się na apartament. Na łącznie 60 m2 znajdziemy dodatkowy telewizor w pokoju dziennym, dwie pojemne komody, eleganckie biurko, skórzane sofy oraz dodatkową łazienkę z prysznicem w sypialni.

Ciekawą koncepcją są podwójne pokoje hotelowe połączone drzwiami z możliwością ich zamknięcia od wewnątrz. Jest to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, gdyż gwarantuje zarówno prywatność, jak i możliwość stałego kontaktu.

Również dla niepełnosprawnych

Również niepełnosprawni mogą skorzystać z oferty krakowskiego Express Kraków Hotel. 7 pokoi posiada dodatkowe uchwyty, włączniki i akcesoria na odpowiedniej wysokości oraz dostosowaną szafę i łazienkę. Wszystkie pokoje znajdują się blisko wind, gwarantując tym samym maksymalny komfort bezpieczeństwo.

 

* * * *

Tanie pokoje hotelowe w Krakowie - Express Kraków Hotel - Zapraszamy !

* * * *

 

 

zwiń »
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated.